75 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA
TÜM KATEGORİLER
ARA

Ödeme ve Teslimat

Kredi Kartı İle Ödeme

724kitapal.com sitesinden siparişlerinizi %100 güvenli şekilde Kredi Kartı ile ödeyebilirsiniz.

Güvenliğiniz Emin Ellerde; Kredi kart bilgileriniz kesinlikle sitemizde kayıtlı tutulmaz. Bilgilerinizin başkaları tarafından görülmesi veya ele geçirmesi mümkün değildir. 

724kitapal.com adresinde; Rapid 128 bit SSL Güvenlik sertifikası mevcut olup üst düzey koruma sağlamaktadır.

Banka Referanslarımız; 724kitapal.com sitesinde Türkiye'nin en önde gelen bankaları çalışmakta ve bu bankaların sanal poslarını kullanmaktadır.

Kapıda Ödeme

Değerli müşterilerimiz kredi kartına sahip olmayabilir veya kart kullanmak istemeyebilirsiniz. Bunun için  Kapıda Ödeme Seçeneğini tercih edebilirsiniz.

Kitaplarınız kapınıza geldiğinde kargo firmasına nakit yada kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. Yalnız bilmeniz gerekir ki  kargo firmaları ücret fark etmeksizin siparişlerinize 5 tl kargonun hizmet bedeli olarak adlandırdığı ücret eklemektedir. örn; 40 tl (ürün )+5 tl (kargo)+5 tl (kapıda ödeme hizmet bedeli) = 50 tl olarak ödeme yaparsınız.

Not: Kapıda ödeme bedeli sistem tarafından otomatik olarak eklenmektedir. Lütfen teslim almayacağınız kitapların siparişini vermeyiniz. 

Havale ile Ödeme - Banka Hesap Numaralarımız

Not: Havale ve Eft ödemelerinizi yaptıktan sonra telefon yadan mail yolu ile bildiriniz. Aksi taktirde siparişinizin kargoya verilmesinde gecikme olabilir.

Telefon İle Sipariş

Telefon ile sipariş vermek isterseniz pazar günü hariç haftanın diğer günlerinde (0312) 230 40 39  numaralı telefonu 09:30 - 18:00 saatleri arasında arayarak, müşteri temsilcilerimiz aracılığıyla siparişinizi oluşturabilirsiniz.